Laboratorium Filorga oferuje pierwszą francuską linię preparatów dermokosmetycznych wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Każda z kuracji Cosmésothérapie jest oparta na ekspertyzie medycznej Filorgii. Jej podstawą jest wyjątkowa formuła NCTF – połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym, który nawilża i regeneruje tkanki oraz kompleksu polirewitalizującego składającego się z 55 składników:
14 witamin stymulujących życiowe funkcje komórek,
24 aminokwasów będących podstawowym elementem budującym elastynę i kolagen,
6 koenzymów katalizujących reakcje biochemiczne w tkankach,
5 kwasów nukleinowych pełniących funkcje naprawcze w komórkach,
4 składników mineralnych uzupełniających niedobór minerałów w skórze,
2 antyoksydantów redukujących syntezę wolnych rodników,

 

W kuracji Cosmésothérapie NCTF jest wprowadzany za pomocą Chronosfer. Jego skład jest identyczny z formułą wstrzykiwaną w mezoterapii anti-aging. Stopniowy rozpad Chronosfer systematycznie uwalnia składniki aktywne do tkanek, wywierając silny i długotrwały efekt zapobiegający starzeniu się skóry.

 

Filorga Professional to ekskluzywna linia profesjonalna na bazie wyciągów kawiorowych. Zawiera ona wysokiej jakości wyciągi komórkowe z kawioru morskiego o silnym działaniu odmładzającym. Są otrzymywane na drodze zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej. Są doskonale tolerowane przez komórki skóry, wygładzają zmarszczki i bruzdy, dostarczając substancji odżywczych, które skóra traci wraz z upływem czasu, przywracając gęstość, jędrność i blask.
Wyciągi komórkowe łączone są ze starannie dobranymi aktywnymi substancjami anti-aging.

 

Substancje aktywne:

 

Nukleotydy chroniące DNA, posiadają właściwości naprawcze, skutecznie przeciwdziałają procesowi starzenia, zwiększają podział i odnowę tkanki łącznej. Skóra jest lepiej nawilżona, grubsza i gładsza.

 

Kolagen składa się z aminokwasów wykorzystywanych przez komórki do produkcji nowych włókien. Zapewnia skórze elastyczność i jędrność, posiada właściwości regenerujące. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.

 

Elastyna białko o właściwościach elastycznych. Uzupełnia niedobór naturalnej elastyny, której synteza ulega z wiekiem stopniowemu zmniejszeniu.
Koktajl witamin A, C i E, których organizm samodzielnie nie produkuje. Są one niezbędne, aby skóra była jędrna, pełna blasku i witalności.

 

XYLOGIC - to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej.
To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.
Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Linię Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.


Xylogic to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.
Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:
- popękane naczynka,
- przebarwienia skóry,
- zmarszczki, utrata jędrności i blasku.


ENVIRON - jest pierwszą na świecie firmą kosmoceutyczną, której produkty posiadają właściwości farmaceutyczne, a ich receptury opracowane są na podstawie badań naukowych i klinicznych światowej sławy chirurga plastycznego dr Desmonda Fernandesa.
Environ oferuje inwazyjne i nieinwazyjne metody wprowadzania związków aktywnych znacznie przyspieszając ich penetrację w głąb skóry. Metoda inwazyjna, to intensywne Mikronakłuwanie skóry urządzeniem Roll Cit Medycznym lub Chirurgicznym, zmuszając do samodzielnej, głębokiej regeneracji skóry.
Działanie kosmetyków Environ jest całkowicie zgodne z filozofią naszej skóry. Polega na przyspieszonej odbudowie tkanek za pomocą stymulacji odpowiednim stężeniem witamin i biopeptydów.
Kosmeceutyki zostały opracowane dla potrzeb każdej skóry bez względu na wiek i strefę klimatyczną. Są bezpiecznie w użyciu, nie zawierają środków konserwujących, zapachowych i koloryzujących.

 

 

Przychodnia Lekarska
ORTO-MEDICA
Braci Niemojowskich 4
62-800 Kalisz
Poland
Zapisz się! Poinformujemy Cię o promocjach!
Realizacja Webpoland - Strony internetowe
Copyright © by ORTO-MEDICA. All rights reserved 2012