Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych terapii usuwającą plamy barwnikowe, w tym pochodzenia hormonalnego (melasma), przywracającą równowagę skórze tłustej i mieszanej, a także wykazującą właściwości odmładzające skórę.

Zabieg składa się z 2 etapów:

 

W gabinecie:
- oczyszczenie i odtłuszczenie skóry,
- nałożenie maski Cosmelan 1, która przypomina w kolorze ciemny fluid. Maska Cosmelan 1 to podstawa kuracji rozjaśniającej przebarwienia. Terapia ta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry.

W domu:
Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą po kilku godzinach. Następnie stosuje krem Cosmelan 2 przez 3 miesiące od zabiegu według schematu ustalonego przez lekarza, oraz specjalny krem Hydravital Faktor K – o właściwościach nawilżających, przeciwzapalnych i uspokajających skórę podrażnioną działaniem zabiegu Cosmelan.

 

Efekty działania preparatu:
- rozjaśnienie przebarwień o podłożu hormonalnym (melasma),
- bardzo wyraźne rozjaśnienie małych i specyficznych plam typu piegi, znamiona barwnikowe,
- przebarwienia posłoneczne i pozapalne,
- regulacja wydzielania łoju, zwężenie widoczności porów,
- stymulacja odnowy kolagenu,
- dodanie skórze blasku,


Zabieg jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry, oraz przebarwień o różnej etiologii. Pełen efekt zabiegu widoczny jest po miesiącu. Zabieg może być wykonany o każdej porze roku, wymaga stosowania kremów z filtrem minimum 30.
 

Przychodnia Lekarska
ORTO-MEDICA
Braci Niemojowskich 4
62-800 Kalisz
Poland
Zapisz się! Poinformujemy Cię o promocjach!
Realizacja Webpoland - Strony internetowe
Copyright © by ORTO-MEDICA. All rights reserved 2012