Aktualności

Nowość w ofercie medycznej - Białe Zęby w 60 minut ! Profesjonalne wybielanie gabinetowe lampą Beyond. Zapraszamy :)


Każdy z nas marzy o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu, a my pomagamy spełnić te marzenia! :)

Skorzystaj z nowości w naszej ofercie medycznej - Profesjonalnego wybielania gabinetowego lampą Beyond.

 

Metoda BEYOND to specjalistyczna metoda wybielania zębów. Metoda ta polega na dokładnym utlenieniu przebarwień pojawiających się na zębach przy wykorzystaniu aktywnego tlenu. Metoda jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta i nie niszczy struktury zębów. Aby znacząco poprawić estetykę swojego uśmiechu wystarczy tylko jedna wizyta bowiem wykonanie profesjonalnego zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy.

 

Zabieg wybielający zęby musi zostać poprzedzony wcześniejszą wizytą stomatologiczną, oceniającą stan zębów i przyzębia. Jeden z naszych stomatologów dr Bilski lub dr Nowak po dokładnym zbadaniu Pacjenta i rozmowie kwalifiukuje Pacjenta do zabiegu wybielania.

Kolejnym etapem jest wizyta profilaktyczna u Higienistki Stomatologicznej, która wykona pełen pakiet profilaktyczny przygotowując zęby do zabiegu. Po wizycie higienizacyjnej należy odczekać min. 1 tydzień, max. 4 tygodnie a następnie można wykonać zabieg.

 

Renomowany system BEYOND, jest w stanie poprawić kolor zębów od 5 do 12 odcieni w skali Vita.

Jego efekty są o 40 procent lepsze niż przy skorzystaniu z innych metod wybielania.


Efekt wybielonych zębów jest w dużej mierze uzależniony od indywidualnej diety oraz stosowanych sposobów higieny jamy ustnej. Z reguły jednak utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. W przeciwieństwie zatem to pasków wybielających czy past jest to efekt naprawdę długotrwały i co warto jeszcze raz podkreślić bezpieczny.

 

Zadzwoń i umów się na wizytę.

tel. 512 21 77 57

tel. 62 599 88 37

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

Przychodnia Lekarska
ORTO-MEDICA
Braci Niemojowskich 4
62-800 Kalisz
Poland
Zapisz się! Poinformujemy Cię o promocjach!
Realizacja Webpoland - Strony internetowe
Copyright © by ORTO-MEDICA. All rights reserved 2012